KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242111
nr 1324 2111
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, arabisk man. Olja på duk, 55x46cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:13:05
100 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr